Boguchwała. Spotkanie z Komisarzem UE do spraw Rolnictwa

  • 07.02.2022, 10:31
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Boguchwała. Spotkanie z Komisarzem UE do spraw Rolnictwa Anna Kordys
W siedzibie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale (05.02) odbyło się spotkanie z Januszem Wojciechowskim - Komisarzem UE do spraw Rolnictwa.

Tematem spotkania była Wspólna Polityka Rolna. Wydarzenie odbywało się w formie hybrydowej - zarówno stacjonarnie jak i online. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele instytucji związanych z rolnictwem na Podkarpaciu, a także sami rolnicy mówi prowadząca spotkanie, poseł na Sejm RP, Teresa Pamuła:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Janusz Wojciechowski podczas swojego wystąpienia poruszył wiele istotnych dla polskiego rolnictwa kwestii. Przedstawił sytuację Polski w zakresie opracowanych przez Unię Europejską strategii, m. in.  Strategii Zielonego Ładu, a także odpowiadał na pytania uczestniczących w wydarzeniu. Komisarz UE do spraw Rolnictwa Janusz Wojciechowski podziękował również rolnikom, za ich ciężką pracę:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorami spotkania byli Członkowie Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Posłowie Teresa Pamuła, Fryderyk Kampinos i Kazimierz Gołojuch.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe