Niedziela Radiowa tym razem w Grabowcu

  • 10.02.2022, 09:25 (aktualizacja 13.02.2022, 14:29)
  • Joanna Mazurek
Niedziela Radiowa tym razem w Grabowcu ks. Krzysztof Hawro
Parafia pw. Świętego Mikołaja w Grabowcu będzie kolejną na szlaku Niedziel Radiowych Katolickiego Radia Zamość. Odwiedzimy ją w najbliższą niedzielę, 13 lutego. Tego dnia Słowo Boże głosił będzie dyrektor Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu ks. dr Piotr Brodziak.

Parafia w Grabowcu jest szczególna z kilku powodów: to jedna z najstarszych parafii na terenie naszej diecezji, bo jej początki sięgają jeszcze XIV w., a obecnie jest jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie trwa nieustanne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Jak tłumaczy proboszcz parafii, ks. Zygmunt Żółkiewski, ta wieczysta adoracja odbywa się od 10 lutego 2019 r.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ksiądz proboszcz zaprasza wszystkich słuchaczy Katolickiego Radia Zamość do wspólnej modlitwy.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas Niedzieli Radiowej o godz. 12.00 Katolickie Radio Zamość przeprowadzi transmisję Mszy św. z parafii pw. pw. Świętego Mikołaja w Grabowcu. Tymczasem po godz. 17:00 będą mogli Państwo wysłuchać rozmów z księdzem proboszczem i przedstawicielami wspólnot działających przy parafii. Powtórka w poniedziałek o godz.13:10.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe