Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z siedzibą w Mokrem zaprasza do siebie na ferie

  • 11.02.2022, 10:32 (aktualizacja 11.02.2022, 10:37)
  • Joanna Mazurek
Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z siedzibą w Mokrem zaprasza do siebie…
Jeszcze do jutra (12.02) młodzi mieszkańcy gminy Zamość mogą zgłaszać się do udziału w zajęciach organizowanych podczas ferii przez Bibliotekę z siedzibą w Mokrem.

W siedzibie książnicy i jej filiach w Lipsku, Płoskiem, Wysokiem, Zawadzie oraz Żdanowie zaplanowano szereg zajęć, m. in. „Wyprawy bajkowe z książką” , „Zimowe sposoby na dobry nastrój” czy „Razem weselej” .

loadingŁaduję odtwarzacz...

Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z siedzibą w Mokrem przyjmuje również zapisy na wycieczkę dla dzieci i młodzieży szlakiem „SKARBÓW GMINY ZAMOŚĆ”. Organizatorami i sponsorami wyjazdu są Urząd Gminy Zamość i Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość w Wysokiem.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wycieczka odbędzie się w czwartek 17 lutego.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe