"Wszystko dla Polski" film o Powstaniu Zamojskim

  • 04.01.2017, 07:19 (aktualizacja 04.01.2017, 07:30)
  • Katarzyna Muszyńska
"Wszystko dla Polski" film o Powstaniu Zamojskim
Już 17 stycznia w Zamościu odbędzie się premiera filmu o Powstaniu Zamojskim 'Wszystko dla Polski – Powstanie Zamojskie 1942 – 1944”.

Film ma na celu przybliżenie widzowi w atrakcyjny i nowoczesny sposób tragicznych losów polskiej ludności zamieszkującej Zamojszczyznę w okresie II wojny światowej, wiedzy o niemieckich akcjach pacyfikacyjno – wysiedleńczych na tych terenach oraz o bohaterskiej walce zbrojnej oddziałów Armii Krajowej i Batalionów Chłopskich – zaznaczyli reżyserzy filmu Rafał i Magdalena Kołodziejczyk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Film ma zaciekawić młodych ludzi  i zachęcić ich do dalszego pogłębiania swojej wiedzy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 
Ten film ma nie tylko być nośnikiem informacji historycznej, ale także budzić emocje – dodała Magdalena Kołodziejczyk.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Andrzej Bubeła, dyrektor CKF Stylowy zaprasza wszystkich na premierę filmu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szkoły, które chciałby obejrzeć film zachęcamy, by skontaktowały się z zamojskim kinem – podkreślił Sławomir Zawiślak, prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zachęcamy szkoły i inne placówki kulturalne do kontaktu ze Światowym Związkiem Żołnierzy Armii Krajowej w Zamościu w celu wykorzystania filmu do celów edukacyjnych.

Katarzyna Muszyńska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe