Specjalna ankieta synodalna także on-line

  • 21.02.2022, 08:57
  • Joanna Mazurek
Specjalna ankieta synodalna także on-line
„Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo i misja” – pod tym hasłem trwa XVI Zgromadzenie Ogólne Synodu Biskupów. Przypomnijmy, że obecnie odbywa się etap diecezjalny synodu.

Jak tłumaczył na antenie Katolickiego Radia Zamość pasterz naszej diecezji ks. bp Marian Rojek, poprzednie synody różniły się od obecnego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ksiądz Biskup zwraca uwagę, że trwający synod, zaproponowany przez papieża Franciszka, ma inną drogę.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Koordynator prac synodalnych w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, ks. dr Sławomir Korona zaprasza wiernych do włączenia się w poświęcone synodowi obrady grup parafialnych. Zachęca także do wypełnienia ankiet online, dostępnych na stronie www.diecezja.zamojskolubaczowska.pl, z których jedna skierowana jest szczególnie do osób młodych, a druga do wszystkich innych ludzi dobrej woli. Wszelkie inspiracje, pomysły, refleksje i komentarze można również przesyłać na specjalny adres mailowy: [email protected]
loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że materiały pomocne podczas obrad parafialnych, dekanalnych i ponadparafialnych grup synodalnych dostępne są na stronie internetowej naszej diecezji w zakładce „Instytucje”. Tymczasem na stronie internetowej Katolickiego Radia Zamość w zakładce „Najnowsze audycje” mogą Państwo usłyszeć rozmowę z pasterzem naszej diecezji ks. bp Marianem Rojkiem i diecezjalnym koordynatorem synodalnym ks. Sławomirem Koroną.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe