W Hrubieszowie będzie bezpieczniej

  • 10.03.2022, 12:30 (aktualizacja 10.03.2022, 12:34)
  • Małgorzata Zaręba
W Hrubieszowie będzie bezpieczniej
W Hrubieszowie zainstalowana zostanie nowoczesna sieć monitoringu, a na terenie miasta oprawy lamp oświetleniowych zostaną wymienione na typu LED

Dzięki dotacji finansowej w wysokości 2 mln 700 tys zł z Rządowego Programu „Nowy Ład" mieszkańcy Hrubieszowa będą czuli się bezpieczniej, bo na terenie miasta zainstalowana zostanie nowoczesna sieć monitoringu. Zastępca burmistrza Miasta Hrubieszowa Paweł Wojciechowski poinformował, że w kilkudziesięciu miejscach użyteczności publicznej zainstalowany zostanie nowoczesny monitoring, dzięki któremu w przyszłości będzie można zapobiec niebezpiecznym sytuacjom.


loadingŁaduję odtwarzacz...


Nowoczesny monitoring miejski z siecią Internetu zwiększy przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzięki rozbudowie monitoringu miejskiego w Hrubieszowie operatorzy kamer, czyli służby mundurowe działające na terenie miasta Hrubieszowa będą mogły czuwać przez całą dobę nad bezpieczeństwem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mieszkańcy Hrubieszowa będą czuli się także bezpieczniej na drogach, a zwłaszcza piesi i rowerzyści, bo na terenie miasta Hrubieszowa zainstalowana zostanie również sieć lamp z nowoczesnymi oprawami typu LED.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Paweł Wojciechowski poinformował, że oświetlenie typu LED zmniejszy koszty za energię.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekt instalacji monitoringu wzmocni przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców i turystów, a nowoczesne oświetlenie typu LED zmniejszy koszty miasta związane z jego utrzymaniem.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe