Lubaczów. Modlitwa o Pokój

  • 16.03.2022, 13:27
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Modlitwa o Pokój Damian Butyński
Biskup Marian Rojek, Ordynariusz Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej przewodniczył Eucharystii, podczas której kapłani wraz z wiernymi modlili się o zakończenie wojny na Ukrainie.

Msza Święta została celebrowana (05.03) w lubaczowskiej Konkatedrze. W tym wyjątkowym czasie modlitewne wsparcie jest bardzo ważne, podkreśla Pasterz naszej Diecezji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Potrzebujących możemy wesprzeć nie tylko duchowo ale i materialnie poprzez ofiarowane środki materialne. Działania na granicy koordynowane są między innymi przez Caritas.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ksiądz Biskup odwiedził także przejścia graniczne, gdzie na co dzień działają wolontariusze niosący pomoc uciekającym przed wojną.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wsparcie zarówno modlitewne jak i fizyczne jest bezcenne, dlatego wolontariusze pracujący na granicach nie ustają w swoich działaniach i w kolejnych dniach będą dalej pomagać potrzebującym.

 

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe