Rzemieślnicy z naszej diecezji spotkają się w Trzęsinach

  • 17.03.2022, 06:11
  • Joanna Mazurek
Rzemieślnicy z naszej diecezji spotkają się w Trzęsinach źródło: diecezja.zamojskolubaczowska.pl
Wspólna modlitwa w dniu patrona, a więc w Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, zgromadzi rzemieślników z naszej diecezji w parafii pw. Świętego Jana Chrzciciela w Trzęsinach.

Na sobotnie spotkanie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 16.00, zaprasza proboszcz parafii a jednocześnie duszpasterz rzemieślników, ks. Julian Brzezicki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rzemieślnicy to ludzie pobożni – podkreśla ich duszpasterz.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kto weźmie udział w wydarzeniu, informuje Piotr Juśkiewicz, kierownik biura Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zamościu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że Msza św. w intencji rzemieślników z naszej diecezji sprawowana będzie w dniu ich patrona, św. Józefa, 19 marca o godz. 16.00, w parafii pw. Świętego Jana Chrzciciela w Trzęsinach.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe