Lubaczów. Rycerskie Czuwanie Fatimskie o Pokój

  • 19.03.2022, 10:41
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Rycerskie Czuwanie Fatimskie o Pokój Wiesław Huk
W Lubaczowie (18.03) rozpoczął się czas modlitwy w intencji Kościoła, ojczyzny, rodziny i pokoju na świecie, pod nazwą „Weekend ze św. Józefem”.

Organizatorami spotkań są Rycerze Kolumba. Rozpoczęły się one od Mszy Świętej, celebrowanej przez Pasterza Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, Biskupa Mariana Rojka, sprawowanej w Namiocie Modlitwy na przejściu granicznym w Budomierzu, mówi Proboszcz Parafii pw. Św. Stanisława BiM w Lubaczowie, Ksiądz Andrzej Stopyra:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie Eucharystii Ordynariusz Diecezji dokonał błogosławieństwa różańców, które zostaną dostarczone do Księdza Marka Niedźwieckiego, który przekaże je dla żołnierzy ukraińskich stacjonujących w Jaworowie.

Natomiast w lubaczowskiej Konkatedrze, po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpoczęła się Droga Krzyżowa, którą poprowadził i rozważania przygotował Ksiądz Biskup Marian Rojek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W sobotę, 19 marca zaplanowano czas osobistej adoracji oraz Eucharystię (o godz. 18.00) z udziałem Rycerzy i ich rodzin. Tuż po niej, w sali teatralnej odbędzie się projekcja filmu o św. Józefie.

W niedzielę, 20 marca, na Mszy Świętej o godz. 18.00 Rycerze Kolumba zawierzą rodziny pod opiekę św. Józefa.

Zapraszamy do włączenia się w tę modlitwę.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe