Przed nami „Zamojskie Memoriały Szachowe”

  • 24.03.2022, 11:53 (aktualizacja 02.01.2023, 12:20)
  • Małgorzata Zaręba
Przed nami „Zamojskie Memoriały Szachowe”
Za nami turniej szachowy ph. "Sercem z Ukrainą", który w sobotę (19.03) odbył się w Zamojskim Domu Kultury. Celem tego wydarzenia było wsparcie naszych wschodnich sąsiadów, którzy uciekają do Polski przed wojną. W sobotnim wydarzeniu nie liczyła się wygrana, ale inicjatywa pomocy uchodźcom. Szachistom udało się zebrać pokaźną sumę, bo łącznie uczestnicy turnieju zebrali 2715 złotych.

W najbliższym czasie zorganizowany zostanie cykl turniejów pn. „Zamojskie Memoriały Szachowe”. Już w tę niedzielę (27.03) turniej zostanie zorganizowany w Centrum Kultury Filmowej Stylowy (I piętro) przy ul Odrodzenia 9 w Zamościu. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14.00 i poświęcone będzie wybitnemu szachiście Marianowi Balickiemu, o czym informuje Andrzej Czochra, prezes Zamojskiego Klubu Szachowego.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W tym wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy chętni, a gdzie prowadzone są zapisy?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto dodać, że dzieci i młodzież, którzy chcieliby brać udział w turniejach szachowych mogą zapisać się na zajęcia szachowe, które odbywają się w Młodzieżowym Domu Kultury. Andrzej Czochra przyznał, że tego typu zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, ale każde dziecko mile widziane jest w gronie szachistów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkim szachistom w zbliżającym się turnieju życzymy dużo powodzenia.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe