Biłgoraj. Spotkanie z kard. Gerhardem Müllerem

  • 24.03.2022, 20:25
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Spotkanie z kard. Gerhardem Müllerem
Parafia św. Jana Pawła II w Biłgoraju serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie „Jedność wiary” z kard. Gerhardem Müllerem, które odbędzie się w niedzielę, 27 marca o godz. 18.00 w kościele św. Jana Pawła II w Biłgoraju.

Jest to spotkanie w ramach wydarzenia „Wielki Post z Janem Pawłem II”, a zaprasza na nie organizator, ks. Krystian Bordzań:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Krystian Bordzań podkreśla, iż kard. Müller to człowiek wyjątkowy, związany aż z trzema papieżami:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Spotkanie poprowadzi ks. prof. Sławomir Nowosad. Na spotkaniu będzie możliwość zakupienia książek Ks. Kard. Müllera: „Jedność wiary. Odpowiedzialność Rzymu za Kościół powszechny” (Wydawnictwo Esprit) i „Prawda. Raport o stanie Kościoła” (Wydawnictwo AA).

 

Dodatkowo w piątek (25.03) o godz. 17:30 w kościele św. Jana Pawła II w Biłgoraju będzie miała miejsce młodzieżowa droga krzyżowa z Zespołem Ewangelizacyjnym Guadalupe z Lublina, pod hasłem „Wybieraj życie, byś żył”.

 

Wydarzenie „Wielki Post 2022 z Janem Pawłem II” w Biłgoraju bierze udział w Programie „Warto być Polakiem”, którego organizatorem jest Samorząd Województwa Lubelskiego”.

 

Katolickie Radio Zamość objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Joanna Ferens

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe