Oleszyce. Uczniowie Solidarni z Ukrainą

  • 26.03.2022, 11:43
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Oleszyce. Uczniowie Solidarni z Ukrainą Maria Baran
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach podjął szereg działań wspierających uchodźców.

Solidarni z Ukrainą, dzieci – dzieciom, tak można by określić działania tej społeczności. Jest to prawdziwy egzamin dojrzałości dla uczniów mówi Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach, Maria Baran:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwsze piętro w internacie zostało zamienione na miejsce, w którym krótkotrwale mogą się zatrzymać osoby docierające do Polski, w szczególności matki z dziećmi. Jest to miejsce, w którym mogą spędzić do 3 dni, aby w spokoju zaplanować dalszą podróż.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szkoła organizuje pomoc współpracując z Lubaczowskim Sztabem Kryzysowym, strażą graniczną, lokalnymi instytucjami, Siecią Szkół Rolniczych oraz mieszkańcami powiatu lubaczowskiego.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe