Oleszyce. Inicjatywy wspierające uchodźców

  • 26.03.2022, 12:05
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Oleszyce. Inicjatywy wspierające uchodźców Anna Pracało
Gmina Oleszyce włączając się w akcję pomocową dla uchodźców przekształciła Galerię Sztuki znajdującą się w Ośrodku Kultury w przestrzeń, gdzie osoby uciekające przed wojną mogą poczuć się bezpiecznie.

Punkt Krótkiego Pobytu został otwarty 28 lutego i nadal funkcjonuje. O tej inicjatywie opowiada Animator Kultury w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach, Anna Pracało:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Oprócz miejsca noclegowego pracownicy ośrodka rozpoczynają kolejną inicjatywę pomocową. Ma ona za zadanie wspieranie także tych, którzy zamieszkali na terenie miasta i gminy Oleszyce.

loadingŁaduję odtwarzacz...

FreeShop znajduje się w świetlicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Oleszycach i jest otwarty od wtorku do soboty, w godzinach od 13:00 do 20:00.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe