ARiMR: premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej

  • 02.04.2022, 14:10 (aktualizacja 02.04.2022, 14:20)
  • Joanna Mazurek
ARiMR: premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej źródło: pixabay.com
Trwa nabór wniosków o wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności pozarolniczej. Rolnicy na ubieganie się o pomoc w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa mają czas do 28 kwietnia.

Pomoc ma charakter bezzwrotnej premii. Jej wysokość zależy od liczby nowo utworzonych miejsc pracy. Szczegóły wyjaśnia Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego oddziału Regionalnego ARiMR.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wnioski o przyznanie premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej przyjmują oddziały regionalne ARiMR. Dokumenty można dostarczać osobiście, przekazywać za pośrednictwem platformy ePUAP albo wysyłać rejestrowaną przesyłką pocztową nadaną w placówce Poczty Polskiej.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe