Rozpoczął się remont ul. Partyzantów w Zamościu

  • 07.04.2022, 09:02 (aktualizacja 07.04.2022, 15:00)
  • Małgorzata Zaręba
Rozpoczął się remont ul. Partyzantów w Zamościu
Od środy (06.04) na ul. Partyzantów została wprowadzona zmiana w organizacji ruchu.

Kierowcy jadący z kierunku ul. Łukasińskiego na rondzie przy Kościele Ojców Franciszkanów zobowiązani są jechać na wprost ulicą Okopową. Wyłączony jest odcinek drogi od Kościoła Ojców Franciszkanów do zamojskiej Delegatury. W najbliższych tygodniach kładziona będzie tam nowa nawierzchnia z kostki granitowej, o czym informuje Marcin Nowak, dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W związku z prowadzonymi pracami kierowcy, którzy parkują samochody przy dawnym PZU mogą wjechać i wyjechać wjazdem przy budynku Urzędu Miasta Zamość przy ul. Partyzantów 10. Warto nadmienić, że w miejscach gdzie wprowadzona została zmiana w organizacji ruchu informują nas znaki drogowe, dlatego apelujemy by uważnie je czytać i dostosować prędkość jazdy do sytuacji drogowej. W ramach przebudowy ul. Partyzantów została przewidziana: przebudowa nawierzchni jezdni, zatok autobusowych, zjazdów publicznych, skrzyżowań ulic podporządkowanych. Ponadto w ramach remontu zaplanowano budowę: parkingu, kanalizacji sanitarnej, ciągu pieszo rowerowego, kanału technologicznego oraz budowę wiat przystankowych. Dodatkowo zaplanowano wymianę kabla oświetleniowego, bo wzdłuż drogi przebudowane będzie oświetlenie uliczne. Na chodnikach zamontowane zostaną: ławki, kosze na śmieci i tablice reklamowe.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (40)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe