Lubaczów. Śniadanie Wielkanocne z Księdzem Biskupem Marianem Rojkiem

  • 13.04.2022, 14:09
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Śniadanie Wielkanocne z Księdzem Biskupem Marianem Rojkiem pixabay.com
Parafia Konkatedralna w Lubaczowie jest organizatorem Śniadania Wielkanocnego (17.04) dla uchodźców z Ukrainy.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, wszyscy ci, którzy znaleźli schronienie na terenie Miasta i Gminy Lubaczów, po Rezurekcji, będą mogli zjeść wspólny posiłek z pasterzem naszej diecezji, Księdzem Biskupem Marianem Rojkiem. Wspólne świętowanie będzie w pewnym sensie powrotem do tradycji, mówi Proboszcz Parafii Św. Stanisława w Lubaczowie, Ksiądz Andrzej Stopyra:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie odbędzie się w Domu św. Zygmunta Gorazdowskiego, zlokalizowanym przy lubaczowskiej konkatedrze. Na wspólne świętowanie zaproszeni są zarówno uchodźcy przebywający aktualnie na terenie miasta jak i młodzież, która mieszka w internacie Zespołu Szkół im. Gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorzy proszą, aby potwierdzić swoją obecność na spotkaniu telefonicznie lub osobiście w Domu św. Zygmunta Gorazdowskiego.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe