Lubaczów. MDK z dofinansowaniem ministerialnym

  • 13.04.2022, 14:22
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. MDK z dofinansowaniem ministerialnym facebook.com/Miejski-Dom-Kultury-im-Aleksandra-Sas-Bandrowskiego-w-Lubaczowie
Miejski Dom Kultury w Lubaczowie otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zadanie pod nazwą "Rozwoj infrastruktury na potrzeby edukacji kulturalnej Miejskiego Domu Kultury im. Aleksandra Sas - Bandrowskiego" zostanie dofinansowane w kwocie 160 000 zl. Ta dotacja pozwoli na rozbudowanie zaplecza edukacyjnego instytucji, mówi Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie, Andrzej Kindrat:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Otrzymanie dofinansowania na to zadanie stało się możliwe dzięki wsparciu lokalnych polityków.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Całość projektu przewidującego rozwój infrastrukturalny instytucji opiewa na kwotę 201 tysięcy złotych, z czego wkład własny Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie to ponad 41 tysięcy złotych.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe