Lubaczów. Spotkanie z żołnierzami USA

  • 13.04.2022, 14:38
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Spotkanie z żołnierzami USA Iwona Buczko
Polscy i Amerykańscy żołnierze z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych odwiedzili (11.04) Lubaczów.

Dziewięciu żołnierzy, w tym czteroosobowy zespół z 83. Dywizji Powietrzno-Desantowej z Karoliny Południowej, złożyło wizytę Staroście Lubaczowskiemu, Zenonowi Swatkowi. W ramach wizyty wojskowi spotkali się również z uczniami Zespołu Szkół w Lubaczowie gdzie opowiedzieli o swojej pracy oraz odwiedzili dzieci z Domu Dziecka w Nowej Grobli.

Celem wizyty było przedstawienie współpracy jaka panuje pomiędzy obiema armiami, informuje Mjr Krzysztof Orzech, z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wojskowi odwiedzili również plebanię przy Parafii Św. Karola Boromeusza w Lubaczowie, by spotkać się z zamieszkującymi tam ukraińskimi uchodźcami.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe