Lubaczów. Chrystus Zmartwychwstał !!!

  • 17.04.2022, 19:19
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Chrystus Zmartwychwstał !!! Ks. Mariusz Pastuszak
„Niebo i ziemia się cieszą. Alleluja. Ze Zmartwychwstania Twego Chryste. Alleluja.”

Takimi słowami, podczas Mszy Świętej Rezurekcyjnej (17.04) w lubaczowskiej Konkatedrze, Jego Ekscelencja Biskup Marian Rojek, Ordynariusz Zamojsko – Lubaczowski, oznajmił tę radosną wieść o zwycięstwie Chrystusa nad grzechem i śmiercią. To wydarzenie wielkanocnego poranka przynosi nową jakość życia, mówił podczas homilii Biskup Marian Rojek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednak bez prawdziwej wiary, sama obecność przy pustym grobie Chrystusa, nie przyniesie oczekiwanych owoców, dodaje Biskup Rojek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie, Pasterz Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej ponowił polecenie, jakie otrzymała Maria Magdalena.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uroczysta Eucharystia została poprzedzona wielkanocną procesją wokół Konkatedry, która zgromadziła bardzo wielu wierzących parafian i gości.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (52)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe