Wystartuj w Biegu wokół Twierdzy Zamość

  • 19.04.2022, 11:40 (aktualizacja 19.04.2022, 14:15)
  • Małgorzata Zaręba
Wystartuj w Biegu wokół Twierdzy Zamość
Tradycyjnie, bo 2 maja ze startem i metą na Rynku Wielkim odbędzie się Bieg wokół Twierdzy Zamość.

W tym roku podobnie jak w poprzednim bieg odbędzie się na dystansie 4 kilometrów. W biegu głównym uczestniczyć będą biegacze oraz sympatycy marszu z kijami nornic walking z terenu całej Polski. Jaką nawierzchnią poprowadzi trasa biegu?
 


loadingŁaduję odtwarzacz...

W biegu głównym na linii startu gościć będziemy osoby, które zmierzą się z dystansem 4 kilometrów, a na krótszych odcinkach, bo na 300, 600 i 800 metrów pobiegną dzieci i młodzież

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgłoszenia dla dzieci i młodzieży prowadzone są do 29 kwietnia w KS „Agros” Zamość telefonicznie pod numerem 84 638 66 79 lub drogą mailową pod adresem: [email protected]. Zgłoszenia grupowe od szkół przyjmowane będą w biurze zawodów w dniu wydarzenia do godz. 10.00. Z kolei osoby, które będą chciały sprawdzić swoje siły na dystansie 4 km powinny dokonać zapisów jak najszybciej, ponieważ opłata za bieg uzależniona jest od terminu wpłaty.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Każdy biegacz, który zmieści się w limicie czasowym otrzyma na linii mety pamiątkowy medal.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Konrad Firek dodał, że zawodnicy, którzy wezmą udział w biegu głównym sklasyfikowani będą na poszczególne kategorie, a najlepsi biegacze otrzymają atrakcyjne nagrody.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konrad Firek zachęca do zapisów wszystkich sympatyków biegania, którzy 2 maja mają wolny termin w kalendarzu biegowym.


loadingŁaduję odtwarzacz...


Coroczny bieg organizowany w Zamościu cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a na linii startu mile widziani są: dzieci młodzież i osoby dorosłe. Serdecznie zachęcamy do zapisów, do aktywnego udziału w biegu, a widzów do kibicowania. Głównymi Organizatorami Biegu są: Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu oraz Klub Sportowy „AGROS” Zamość przy współpracy: Urzędu Miasta Zamość, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Starostwa Powiatowego w Zamościu, Ministerstwa  Sportu i Turystyki, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Lublinie, Okręgowego Kolegium Sędziów LA w Zamościu, UKS Azymut Gmina Zamość, I LO w Zamościu Gminy Miączyn i Sponsorów IX Biegu.

Zapisy kliknij

Regulamin biegu kliknij


 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe