KGW: wnioski o wsparcie na działalność statutową

  • 23.04.2022, 10:17 (aktualizacja 23.04.2022, 13:34)
  • Joanna Mazurek
KGW: wnioski o wsparcie na działalność statutową
Koła Gospodyń Wiejskich mają w tym roku więcej czasu na składanie wniosków o dofinansowanie działalności statutowej. Nabór, który rozpoczął się 1 kwietnia, potrwa aż do 30 września. Wysokość pomocy to łącznie 70 mln zł.

Wsparcie jest uzależnione od liczby członków koła i wynosi 5 tys. zł dla organizacji liczących nie więcej niż 30 osób, 6 tys. zł jeśli ich liczba mieści się w przedziale 31-75 oraz 7 tys. zł w przypadku liczniejszych kół. Szczegóły wyjaśnia Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Koła Gospodyń Wiejskich kultywują lokalne tradycje, ale, jak okazuje się od początku wojny na Ukrainie, także z oddaniem pomagają potrzebującym.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Otrzymaną pomoc KGW muszą wykorzystać do 31 grudnia tego roku, a sprawozdać się z jej wykorzystania do 31 stycznia roku przyszłego.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe