Przemyśl. „Kobiety Karpat Ukrainie”

  • 23.04.2022, 05:59
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Przemyśl. „Kobiety Karpat Ukrainie”
W Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej w Przemyślu, w najbliższą sobotę, 23. kwietnia odbędzie się konferencja „Kobiety Karpat Ukrainie”.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9:45 i podzielone będzie na trzy panele tematyczne: „Wsparcie Ukrainy przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej”, „Pomoc humanitarna dla walczącej Ukrainy oraz Wsparcie uczniów i młodzieży z Ukrainy w polskim systemie oświaty”. W każdym z nich wystąpią przedstawiciele Polski i Ukrainy. O szczegółach wydarzenia informuje, Poseł na Sejm RP, członek Stowarzyszenia „Kobiety Karpat", Teresa Pamuła:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Stowarzyszenie „Kobiety Karpat" to organizacja, mająca na celu, podkreślenie roli kobiety w różnych sferach życia. Celem stowarzyszenia jest m.in. wspieranie działań prowadzonych na rzecz kobiet w życiu publicznym, w polityce i życiu gospodarczym, wspieranie działalności organizacji kobiecych oraz współpracy między społeczeństwami. Podczas konferencji zostanie opublikowany manifest członkiń stowarzyszenia w związku z toczącą się wojną na Ukrainie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Małżonka Prezydenta RP, Agata Kornhauser-Duda.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe