Memoriał szachowy ku pamięci Bronisława Pekosińskiego za nami

  • 01.05.2022, 16:07 (aktualizacja 01.05.2022, 16:25)
  • Małgorzata Zaręba
Memoriał szachowy ku pamięci Bronisława Pekosińskiego za nami
Wytrzymałość, odporność na stres, koncentracja, odpowiedzialność za podjęte decyzje oraz szlachetność. Te właśnie cechy charakteru wyróżniają każdego szachistę.

W muzeum „szachy świata” w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” przy ul. Odrodzenia 9 w Zamościu w sobotę (30.04) zorganizowany został kolejny, bo drugi turniej pn. „Zamojskie Memoriały Szachowe”. Wszyscy zawodnicy zostali sklasyfikowani na kategorie wiekowe. Jakiemu wybitnemu szachiście poświęcone były sobotnie rozgrywki informuje Andrzej Czochra, prezes Zamojskiego Klubu Szachowego.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Turniej adresowany był do wszystkich, a uczestniczyli w nim nie tylko szachiści z Zamościa i naszych okolic.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Andrzej Czochra dodał, że zawodnicy otrzymali pamiątkowe upominki.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kolejnym wydarzeniem szachowym, które zaplanowano w sobotę (14.05) będą rozgrywki poświęcone Józefowi Rybakowi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Andrzej Czochra dodał, że po przerwie spowodowanej pandemią niebawem odbędą się kolejne, cieszące się ogromną popularnością turnieje.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Andrzej Czochra podkreślił, że szachiści zrzeszeni w „Zamojskim Klubie Szachowym” są jednocześnie członkami Polskich Szachistów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Miejsce kolejnych rozgrywek organizatorowi wydarzenia nie jest jeszcze znane. Jednak wszystkich szachistów zachęcamy do zapisów. W zbliżających się turniejach życzymy dużo powodzenia.

 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe