Parafia pw. Zwiastowania NMP w Zamościu na szlaku Niedziel Radiowych

  • 04.05.2022, 12:57 (aktualizacja 04.05.2022, 13:04)
  • Joanna Mazurek
Parafia pw. Zwiastowania NMP w Zamościu na szlaku Niedziel Radiowych
Parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie w Zamościu będzie kolejną na szlaku Niedziel Radiowych Katolickiego Radia Zamość. Odwiedzimy ją 8 maja, a Słowo Boże będzie w niej tego dnia głosił ks. Dariusz Babiak.

Posługę duszpasterską w parafii pełnią ojcowie franciszkanie, którzy niedawno przeprowadzili odbudowę świątyni, zniszczonej w czasach zaborów. Proboszczem parafii jest o. Andrzej Zalewski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas Niedzieli Radiowej o godz. 12.00 Katolickie Radio Zamość przeprowadzi transmisję Mszy św. z parafii pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie w Zamościu. Tymczasem po godz. 17:00 będą mogli Państwo wysłuchać rozmów z ojcem proboszczem i przedstawicielami parafian. Powtórka w poniedziałek o godz.13:10.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe