Coraz mniej czasu na złożenie wniosku o płatności bezpośrednie

  • 05.05.2022, 11:59
  • Joanna Mazurek
Coraz mniej czasu na złożenie wniosku o płatności bezpośrednie źródło: pixabay.com
Dobiega końca termin naboru wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW za 2022 rok. Jest na to czas do 16 maja, a kto nie zdąży zrobić tego w tym terminie będzie mógł złożyć wniosek jeszcze do 10 czerwca.

W takim przypadku jednak płatności zostaną pomniejszone o 1 proc. za każdy roboczy dzień opóźnienia. Na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę, tłumaczy Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego ARiMR.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wnioski o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW można przesyłać wyłącznie elektronicznie, ale w tegorocznej kampanii trzeba to zrobić za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE), udostępnionej na portalu ARiMR, a nie jak wcześniej bezpośrednio przez aplikację eWniosekPlus.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe