Lubaczów. Rowerem po ścieżkach niepodległości

  • 08.05.2022, 12:41
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Rowerem po ścieżkach niepodległości
„Szlakiem Niepodległej” taką nazwę nosi rajd rowerowy organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie.

Odbędzie się on w sobotę, 14 maja (br.). Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału wszystkich bibliotekarzy, miłośników książek, rowerów, historyków, patriotów, mieszkańców powiatu lubaczowskiego i nie tylko. Trasa rajdu prowadzi z Lubaczowa przez Młodów, Borową Górę, Basznię Dolną, Antoniki i zakończy się na rynku w Lubaczowie. Uczestnicy na trasie odwiedzą miejsca związane z historią i niepodległością powiatu lubaczowskiego. Termin zgłoszeń udziału w wydarzenia upływa 12 maja. Szczegółowe informacje oraz regulamin rajdu dostępne są na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie, www.mbp.lubaczow.pl. Rajd organizowany jest w ramach zadania „Moja Roztoczańska Niepodległa”.

Działanie dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja Niepodległość po polsku.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe