Lubaczów. Turniej Wiedzy Leśnej

  • 08.05.2022, 12:43
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Turniej Wiedzy Leśnej
Nadleśnictwo Lubaczów i Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zapraszają na IV Międzyszkolny Turniej Wiedzy Leśnej „Leśne Potyczki”, który odbędzie się 14 czerwca.

Konkurs organizowany jest dla klas VI-VIII szkół podstawowych z terenu powiatu lubaczowskiego. Zgłoszone do udziału, trzyosobowe drużyny, będą rywalizować o tytuł „Mistrza Wiedzy Leśnej”. Wśród konkurencji znajduje się m. in. rozpoznawanie gatunków drzew, szyszek, zwierząt, grzybów, śladów i tropów, a także pytania i zagadki z zakresu wiedzy leśnej.

Zwycięzcy Turnieju oraz wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i upominki, a dla szkoły, której reprezentanci zwyciężą przewidziana jest nagroda finansowa.

Szkoły chcące wziąć udział w Turnieju zobowiązane są do zgłoszenia swojego uczestnictwa w terminie do 13 maja 2022 r.

Regulamin, karta zgłoszenia i szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie www.mbp.lubaczow.pl

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe