Lubaczów. Las w twórczości Marii Konopnickiej

  • 08.05.2022, 12:45
  • Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Las w twórczości Marii Konopnickiej
Konkurs plastyczno-edukacyjny „Las z mojej książki” poświęcony twórczości Marii Konopnickiej organizowany jest przez Nadleśnictwo Lubaczów oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie.

Adresowany jest on do uczniów szkół podstawowych z powiatu lubaczowskiego. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: Kategoria I – uczniowie klas I-III szkół podstawowych, Kategoria II – uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych oraz Kategoria III – uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych.

Aby wziąć w nim udział należy wykonać dowolną techniką pracę plastyczną przedstawiającą las w twórczości Marii Konopnickiej.

Prace konkursowe wraz z kompletem załączników należy dostarczyć do 20 maja (br.) do siedziby Nadleśnictwa Lubaczów.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi we wtorek, 31 maja, o godzinie 10:00.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty potrzebne do zgłoszenia udziału w konkursie znajdują się na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie, www.mbp.lubaczow.pl

 

Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe