Policjanci z Zamościa i Chełma ze sportowymi sukcesami

  • 11.05.2022, 11:58 (aktualizacja 11.05.2022, 12:32)
  • Małgorzata Zaręba
Policjanci z Zamościa i Chełma ze sportowymi sukcesami
W miniony weekend (7-8.05) w powiecie myślenickim w ramach amatorskiego wyścigu w kolarstwie szosowym ,,Majka Gran Fondo” odbyły się wyścigi o tytuł Mistrza Polski Policji w jeździe indywidualnej na czas oraz tytuł Mistrza Polski Policji w wyścigu ze startu wspólnego.

Lubelski garnizon Policji reprezentowali policjanci z zamojskiej komendy Monika Mazur i Radosław Wasilewski oraz policjantka Iwona Panas z komendy w Chełmie. W ciągu dwóch dni policjanci mogli zaprezentować swoje umiejętności kolarskie w jeździe indywidualnej na czas oraz w wyścigu ze startu wspólnego. O kolarskich zmaganiach informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu st. asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Pierwszego dnia w jeździe indywidualnej na czas Mistrzynią Polski została policjantka Iwona Panas z Chełma, a tytuł wicemistrzyni uzyskała reprezentantka zamojskiej Komendy Monika Mazur.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Drugiego dnia Mistrzynią Polski Policji została Monika Mazur z Zamościa, a trzecia na linię mety dojechała Iwona Panas z Chełma. Obie panie stanęły także na podium wygrywając klasyfikację wiekową.
loadingŁaduję odtwarzacz...

St. asp. Dorota Krukowska – Bubiło dodała, że swoimi umiejętnościami i kondycją popisał się także policjant ze Szczebrzeszyna Radosław Wasilewski, który zdobył wicemistrzostwo, a w klasyfikacji wiekowej stanął na podium.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Puchary i nagrody zwycięzcom wręczali Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinspektor Roman Kuster, Komendant Powiatowy Policji w Myślenicach inspektor Maciej Kubiak oraz Rafał Majka. Naszym policjantom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe