Kolejne spotkanie z cyklu „Palcem po mapie”

  • 12.05.2022, 08:07 (aktualizacja 12.05.2022, 11:34)
  • Łukasz Kot
Kolejne spotkanie z cyklu „Palcem po mapie” Zamojski Dom Kultury
Gościem specjalnym będzie Wojciech Nawrocki

Kolejne spotkanie z cyklu „Palcem po mapie” odbędzie się 25 maja o godz. 17:00 w Zamojskim Domu Kultury. Gościem specjalnym będzie Wojciech Nawrocki  który swoimi opowieściami oraz fotografiami przedstawi podwodny świat jezior, rzek, mórz i oceanów. Wstęp na spotkanie jest wolny. Cykl „Palcem po mapie” realizowany jest w ramach projektu „Za horyzont wyobraźni”.

Wojciech Nawrocki to fotograf, przyrodnik, podróżnik. Płetwonurek z 25 letnim doświadczeniem, posiadający na koncie setki zanurzeń w akwenach na całym świecie i uprawnienia do głębokiego nurkowania technicznego. Autor artykułów oraz prelegent licznych spotkań autorskich, wystąpień na festiwalach fotograficznych i podróżniczych. Wyróżniony i nagrodzony w kilkudziesięciu konkursach fotograficznych, zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych.

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe