Wprowadzenie relikwii św. Rity do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim

  • 12.05.2022, 10:16 (aktualizacja 12.05.2022, 11:34)
  • Łukasz Kot
Wprowadzenie relikwii św. Rity do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej… Sanktuarium MB Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim
W Sanktuarium będą odbywały się też comiesięczne nabożeństwa do św. Rity

W niedzielę 22 maja w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim nastąpi wprowadzenie relikwii św. Rity. O 16.40 zostanie zaprezentowany wykład hagiograficzny o świętej, o 17.00 będzie miała miejsce Eucharystia z wprowadzeniem relikwii, o 18:15 Nabożeństwo do św. Rity, zaś o 18:45 nastąpi błogosławieństwo róż i ucałowanie relikwii. Dlaczego relikwie św. Rity w Tomaszowie Lubelskim - wyjaśnia ks. prałat Czesław Grzyb, proboszcz parafii pw. Zwiastowania NMP, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskiem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskiem będą odbywały się też comiesięczne nabożeństwa do św. Rity każdego 22 dnia miesiąca po Mszy świętej o godzinie 17.00. Po Eucharystii będą czytane podane przez wiernych intencje modlitewne. Na zakończenie będą błogosławione róże będzie też można ucałować relikwie św. Rity.

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe