KRZ gościło w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Nabrożu

  • 16.05.2022, 09:39
  • Joanna Mazurek
KRZ gościło w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Nabrożu
Na szlaku Niedziel Radiowych Katolickiego Radia Zamość znalazła się wczoraj (15.05) parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Nabrożu, w dekanacie Łaszczów.

To szczególne miejsce na mapie naszej diecezji, bo znajduje się tam Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej. Jak zawsze podczas Niedzieli Radiowej emitowaliśmy dla Państwa na naszej antenie rozmowy z księdzem proboszczem i przedstawicielami wspólnot parafialnych, przede wszystkim jednak zaprosiliśmy do wspólnej modlitwy podczas Mszy św., którą transmitowaliśmy. Homilie głosił tego dnia ks. Dariusz Babiak, który podkreślał, że Pan Bóg naprawdę chce dotykać naszego serca.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że na antenie KRZ transmitujemy Mszę św. z parafii w Nabrożu w każdy piątek (poza I piątkiem miesiąca) o godz. 18.00.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe