Koncert charytatywny pt. „Podaj rękę Ukrainie”

  • 16.05.2022, 12:26
  • Łukasz Kot
Koncert charytatywny pt. „Podaj rękę Ukrainie” Łukasz Kot
Organizatorem koncertu była Gmina Zamość i parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Zamościu

W kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Zamościu odbył się (15.05.2022) koncert charytatywny „Podaj rękę Ukrainie”. Wystąpili w nim: Halina Konach (Ukraina), Trio Beethovenowskie w składzie: Emi Ueno Stopa, Michał Stopa i Piotr Stopa oraz Barbara Rabiega, Dariusz Sobczak (vocal), Zespół Ale Cantare, Waldemar Skóra (saksofon) i Mieczysław Pawelec (trąbka). Mówi Konrad Dziuba dyr. do spraw Społeczno Gospodarczych i Promocji Urzędu Gminy Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem koncertu charytatywnego „Podaj rękę Ukrainie” był urząd Gminy Zamość i parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Zamościu gdzie proboszczem jest ks. Jan Andrzej Chmaj.

Łukasz Kot

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe