Członkowie międzynarodowej grupy przestępczej staną przed sądem

  • 17.05.2022, 09:39
  • Małgorzata Zaręba
 Członkowie międzynarodowej grupy przestępczej staną przed sądem Fot. www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl
Śledztwo prowadzone przez funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Hrebennem i nadzorowane przez Prokuraturę Okręgową w Zamościu, znajdzie swój finał w sądzie.

W okresie wakacyjnym ubiegłego roku na terenie trzech województw działała zorganizowana grupa przestępcza. Jej członkowie organizowali obcokrajowcom nielegalne przekraczanie granicy państwowej z Ukrainą. Co udało się ustalić w toku prowadzonego śledztwa informuje kapitan SG Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy komendanta NOSG,

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszyscy przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów i wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze. W toku postępowania przygotowawczego, wobec podejrzanych zastosowano środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania, dozoru Policji, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe