Zagraj w szachy na świeżym powietrzu

  • 17.05.2022, 11:17 (aktualizacja 18.05.2022, 09:12)
  • Małgorzata Zaręba
Zagraj w szachy na świeżym powietrzu
Chcesz sprawdzić swoje umiejętności gry w szachy? Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu zaprasza na rozgrywki szachowe pod gołym niebem.

Ekologiczny Turniej Szachowy „Pod drzewkiem” odbędzie się w sobotę (21.05) o godzinie 12.00 w zamojskim Parku Miejskim. Rozgrywki szachowe odbędą się w Parku od strony ul. Akademickiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Turniej cieszy się dużym zainteresowaniem. Andrzej Czochra zaprasza wszystkie osoby na to wydarzenie, bo rozgrywkom będzie można przyjrzeć się z bliska.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Andrzej Czochra zachęca osoby, które lubią czas spędzać w zaciszu do gry w szachy. Miejscem, gdzie plansze szachowe znajdują się na betonowych stolikach dostępne są przy parku Miejskim obok plenerowej siłowni przy otwartych kortach tenisowych. (zdjęcie lokalizacji stolików znajduje się poniżej).

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdaniem Andrzeja Czochry gra w szachy wpływa na koncentrację i pamięć umysłu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Andrzej Czochra dodał, że po przerwie spowodowanej pandemią niebawem odbędą się kolejne, cieszące się ogromną popularnością turnieje.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Andrzej Czochra podkreślił, że szachiści zrzeszeni w „Zamojskim Klubie Szachowym” są jednocześnie członkami Polskich Szachistów.
loadingŁaduję odtwarzacz...

szachowy turniej pn. „Pod drzewkiem” odbędzie się w najbliższą sobotę (21.05) o godz. 12.00 w Parku Miejskim w Zamościu od strony ul. Akademickiej. Wszystkim szachistom w zbliżających się turniejach życzymy dużo powodzenia.

Informacji na temat zapisów udziela Andrzej Czochra pod nr tel. 606 966 403

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe