Lubaczów. Zagrają dla Weroniki

  • 18.05.2022, 16:14
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Zagrają dla Weroniki
W najbliższy piątek (20.05) w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury im. Aleksandra Sas-Bandrowskiego w Lubaczowie odbędzie się koncert charytatywny dla Weroniki.

Organizatorami wydarzenia są: Miasto Lubaczów, Miejski Dom Kultury w Lubaczowie oraz Stowarzyszenie Mieszkańców na Rzecz Rozwoju Osiedla Piaski w Lubaczowie. Podczas koncertu zbierane będą datki na leczenie i rehabilitację Weroniki Tyburczy. Dziewczynka urodziła się ze skróconą o połowę lewą nóżką. Wkrótce poleci na operację do USA, a poźniej czeka ją długa rehabilitacja.

Zaplanowany koncert będzie obfitował w występy wielu grup muzycznych, informuje Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie, Andrzej Kindrat:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00. Koszt udziału w koncercie wynosi tyle, ile hojność uczestników. Bilety w formie cegiełek do nabycia przed wejściem na koncert.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe