"Logistyka szansą na rozwój innowacyjnej gospodarki zamojskiej" - Konferencja naukowa w Akademii Zamojskiej

  • 19.05.2022, 12:26
  • Ewelina Michalska
"Logistyka szansą na rozwój innowacyjnej gospodarki zamojskiej" - Konferencja…
Instytut Techniczno-Informatyczny Akademii Zamojskiej organizuje Konferencję naukową pt. „Logistyka szansą na rozwój innowacyjnej gospodarki zamojskiej”, która odbędzie się 23.05.2022 r. (godz. 10:00) w Akademii Zamojskiej, ul. Zamoyskiego 64.

Celem Konferencji jest pogłębienie wiedzy wśród młodzieży szkół średnich i studentów z zakresu logistyki. Pozwoli to na poznanie podstawowych zasad i mechanizmów funkcjonujących na rynku logistycznym. Zagadnienie to ma duże znaczenie zwłaszcza w odniesieniu do obecnej sytuacji panującej
na świecie. Jego zrozumienie umożliwi studentom już w trakcie studiów nabywanie pożądanych cech i umiejętności, które w przyszłości mogą w dużym stopniu wpłynąć
na sprawniejsze poszukiwanie pracy. Pracodawcom może dostarczyć wykwalifikowanej kadry.

Szczególnego efektu organizatorzy upatrują w postaci zacieśnienia współpracy pomiędzy uczelnią, studentami i przedstawicielami z zakładów przemysłowych z rynku regionalnego. Konferencja będzie spotkaniem teoretyków i praktyków od lat działających i zajmujących się zagadnieniami logistycznymi, transportowymi oraz produkcyjnymi. Ponadto organizatorzy kładą duży nacisk na aspekt praktyczny, w ramach którego organizowany jest panel dyskusyjny, a słuchacze poza wysłuchaniem prelekcji będą mieli możliwość zadawania pytań, wymiany poglądów, myśli w wyżej wymienionych zakresach.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Zamość oraz Patronatami medialnymi Katolickiego Radia Zamość oraz gazety akademickiej Skafander.

Informacja nadesłana

Ewelina Michalska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe