Łukawiec. XXIV Festiwal Pieśni Maryjnej

  • 20.05.2022, 08:00
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Łukawiec. XXIV Festiwal Pieśni Maryjnej
„Z pieśnią na ustach do serca matki”- pod takim hasłem 22 maja odbędzie się kolejny już Festiwal Pieśni Maryjnej w Łukawcu.

To wydarzenie już od ponad dwudziestu lat gromadzi sympatyków pieśni religijnych, solistów oraz zespoły muzyczne. Choć początki nie były łatwe, to festiwal przez wiele lat wyrobił sobie markę, mówi Współorganizator Festiwalu, Proboszcz Parafii pod wezwaniem Objawienia Pańskiego w Łukawcu, Ksiądz Dominik Samulak.:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Festiwal rozpocznie się od uroczystej Eucharystii o godz. 14:00 w kościele NMP Królowej Polski w Łukawcu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W przeglądzie wezmą udział młodzieżowe oraz dziecięce chóry, zespoły wokalno -muzyczne, soliści, reprezentujący szkoły podstawowe i szkoły ponadgimnazjalne, osoby dorosłe, parafie i ośrodki kultury. Organizacja Festiwalu wspomaga również lokalną integrację, dodaje Ksiądz Dominik Samulak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe