Horyniec Zdrój. Motocykliści dają życie

  • 20.05.2022, 08:13
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Horyniec Zdrój. Motocykliści dają życie
Kolejna, XIV edycja akcji "Motoserce" odbędzie się już w najbliższą sobotę, 15. maja w Horyńcu Zdroju.

Jest to ogólnopolska akcja Krwiodawstwa, której idea wynika z potrzeby serca i z chęci działania. Organizowana przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych podkreśla Prezydent Klubu Motocyklowego "Czarna Brygada", Rysiek Krawczyk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 w Parku Zdrojowym w Horyńcu Zdroju. O godz. 11:30 uczestnicy wydarzenia udadzą się do Nowin Horynieckich, gdzie w południe zostanie celebrowana Msza Święta. Następnie powrócą oni do Parku Zdrojowego by od godz. 13:00 rozpocząć część rozrywkową - konkursy oraz koncerty. Krew może oddać każdy, wystarczy, że jest zdrowy i ma ukończone 18 lat.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na scenie "Motoserca" pojawią się zespoły muzyczne: Crazy Train, TNT, Kashmir, Spectrum, Music Rage, Defenders i 32 Band.


 

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe