Wykład Pawła Lisickiego 25 maja w sali Consulatus zamojskiego Ratusza

  • 21.05.2022, 06:38
  • Joanna Mazurek
Wykład Pawła Lisickiego 25 maja w sali Consulatus zamojskiego Ratusza
„Polski prorok i niemiecka rewolucja. Zygmunt Krasiński przestrzega przed Karolem Marksem” – na wykład pod tym hasłem zaprasza Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu.

Wygłosi go 25 maja w sali Consulatus zamojskiego Ratusza red. Paweł Lisicki, który, jak podkreśla prezes Stowarzyszenia Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu Małgorzata Farion, jest osobą o szerokiej wiedzy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nieprzypadkowo bohaterem wykładu będzie poeta z okresu romantyzmu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wstęp na wykład jest wolny.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie odbędzie się w ramach Programu „Warto być Polakiem”, którego organizatorem jest Samorząd Województwa Lubelskiego, a głównym celem jest pielęgnowanie polskości i wartości patriotycznych przez mieszkańców województwa lubelskiego.
Katolickie Radio Zamość objęło wykład patronatem medialnym.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe