30 lat jednostki PSP w Lubaczowie

  • 23.05.2022, 14:15
  • Ks. Mariusz Pastuszak
30 lat jednostki PSP w Lubaczowie asp. sztab. w st. spocz. Bogusław Bernacki
Powiatowa Państwowa Straż Pożarna w Lubaczowie (16.05) obchodziła 30 lecie swojego istnienia.

W uroczystościach jubileuszowych wzięło udział wielu znakomitych gości, m. in. Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej Anna Schmidt, Poseł na Sejm RP Teresa Pamuła, Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej Starszy Brygadier Daniel Dryniak, Starosta Powiatu Lubaczowskiego, Zenon Swatek, przedstawiciele służb i inspekcji z terenu powiatu lubaczowskiego, wójtowie i burmistrzowie z terenu powiatu oraz wielu innych znakomitych gości. Historia Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie rozpoczyna się na mocy ustawy, mówi Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie, Młodszy brygadier Wojciech Wus:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Strażak to zawód wyjątkowy. Musi stawić czoła różnym, czasem nieprzewidywalnym wyzwaniom. Pomaga w tym 30-letnie doświadczenie jednostki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas uroczystości wręczono wyjątkowe odznaczenia i awanse.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Całe wydarzenie odbywało się na placu przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe