Gmina Zamość: wiosenne spotkanie mieszkańców sołectwa Mokre

  • 23.05.2022, 07:17 (aktualizacja 23.05.2022, 14:37)
  • Joanna Mazurek
Gmina Zamość: wiosenne spotkanie mieszkańców sołectwa Mokre
Wiosenne spotkanie mieszkańców sołectwa Mokre odbyło się 22 maja w świetlicy wiejskiej w Mokrem. Zorganizowały je Samorząd Gminy Zamość, Sołtys i Rada Sołecka sołectwa Mokre, Koło Gospodyń Wiejskich w Mokrem, Szkoła Podstawowa w Mokrem oraz Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Mokrem.

Mimo chłodnej pogody, w wydarzeniu uczestniczyło wiele osób, a spotkanie było w tej formie organizowane po raz pierwszy po pandemicznej przerwie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie w Mokrem wpisuje się w cykl podobnych wydarzeń, które organizowane są w Gminie Zamość.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Relację z wiosennego spotkania mieszkańców sołectwa Mokre usłyszą Państwo w najbliższą sobotę po godzinie 11.10 w audycji Gminy Zamość.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe