Lubaczów. A może by do wojska...

  • 24.05.2022, 12:14
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. A może by do wojska... Ks. Mariusz Pastuszak
Piknik Wojskowy pod hasłem „Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej” odbył się 21. maja na lubaczowskim rynku.

Licznie zgromadzeni mieszkańcy mogli zapoznać się ze sprzętem, który ma na wyposażeniu nasza armia. Wydarzenie było częścią ogólnopolskiej akcji, mówi Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Jarosławiu, Podpułkownik Robert Bajorski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tego dnia, do Lubaczowa zjechały wozy bojowe i sprzęt z różnych jednostek województwa podkarpackiego. Ta atrakcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas pikniku można było wypełnić wniosek o powołanie do zasadniczej służby wojskowej. Dokonało tego kilkanaście osób.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzeniu towarzyszył koncert piosenek żołnierskich i patriotycznych.

 

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe