Horyniec Zdrój. Sportowe szukanie Bociana

  • 24.05.2022, 12:23
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Horyniec Zdrój. Sportowe szukanie Bociana Ks. Mariusz Pastuszak
III edycja Biegu "Szukamy Bociana" i Podkarpacki Puchar Nordic Walking odbyły się (21.05) w Horyńcu Zdroju.

Na zawody zjechali sportowcy z całej Polski. Atutem wydarzenia jest fakt, że trasa wiedzie po bardzo malowniczych ścieżkach, mówi Wójt Gminy Horyniec-Zdrój, Robert Serkis:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do zawodów zgłosili się zarówno amatorzy chodzący dla przyjemności oraz ci, którzy zdobywają już międzynarodowe sukcesy. Na ścieżkach wyścigu spotkać można było między innymi Mistrza Europy Nordic Walking na 5 km - Jakuba Tomczyka. Jak sam mówi - u podstaw sukcesu leży trening:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zawody są wydarzeniem, w którym biorą udział całe rodziny. Jest to okazja by wspólnie miło spędzić czas na świeżym powietrzu, mówi Ewa Ryzner, która na bieg przyjechała wraz z synem i synową:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla wszystkich uczestników zawodów, na mecie, czekały okolicznościowe dyplomy, a dla zwycięzców pamiątkowe medale.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe