Konkurs ph. Architekt Innowacyjności

  • 24.05.2022, 12:56 (aktualizacja 24.05.2022, 13:31)
  • Łukasz Kot
Konkurs ph. Architekt Innowacyjności Łukasz Kot
Młodzi ludzie prezentowali swoje wynalazki

,,Architekt Innowacji" to konkurs dla szkół ponadpodstawowych z terenu Zamojszczyzny który odbywał się (23,24.05.2022) w  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu. Jego pomysłodawcą jest Tomasz Zieliński poseł na sejm RP.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do konkursu zgłosiło się 10 szkół z terenu Zamojszczyzny. W zmaganiach wystartowało 17 drużyn. Jakie są cele konkursu - wyjaśnia Monika Żur dyrektor Delegatury w Zamościu Kuratorium Oświaty w Lublinie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gościem specjalnym wydarzenia była Edyta Demby-Siwek, prezes urzędu patentowego RP.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Współorganizatorem konkursu ,,Architekt Innowacji" jest Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. Firmę reprezentował jej wiceprezes Dariusz Dumkiewicz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto dodać, że już po za konkursem ze swoim projektem zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Tomaszowa Lubelskiego.

Łukasz Kot

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe