Wojciech Gogół

  • 25.05.2022, 08:30
  • Małgorzata Zaręba
Wojciech Gogół
Zawodnik z Zamościa, który przygotowuje się do debiutów kulturystycznych

Flesze, zdjęcia, scena, sędziowie, publiczność oraz najważniejsze – prezentacja sylwetki ciała i mięśni. Te elementy wyróżniają zawody kulturystyczne jakimi są debiuty, które w marcu przyszłego roku odbędą się w Kielcach, a przygotowuje się do nich Wojciech Gogół z Zamościa.

Jego trenerem jest Krzysztof Stolarczyk z Lublina, który od wielu lat regularnie przygotowuje swoich zawodników do startów w zawodach w kulturystyce i fitness. Ma On wieloletnie doświadczenie specjalistyczne, ukierunkowane właśnie pod kątem sportów sylwetkowych, bo wielokrotnie sam brał udział w rożnego rodzaju zawodach kulturystycznych.

W audycji „Rozmowa dnia” usłyszymy na czym głównie opierają się przygotowania do debiutów oraz jak wgląda ścisła dieta zawodnika. Przygotowania do debiutów to także pomiary ciała oraz sesje zdjęciowe. Są to także liczne wyjazdy na zawody organizowane w Polsce, by od kulis poznać specyfikę zawodów, a w przyszłości osiągnąć sportowy sukces. Serdecznie zachęcamy do wysłuchania rozmowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przygotowania i postępy oraz relacje z zawodów można obserwować na kanale You Tube Krzysztofa Stolarczyka i na Facebookowym profilu Wojciecha Gogóła. kliknij
 

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe