Ruszyły zapisy na Bieg Sitarski

  • 25.05.2022, 12:41 (aktualizacja 25.05.2022, 12:45)
  • Małgorzata Zaręba
Ruszyły zapisy na Bieg Sitarski Fot. OSiR Biłgoraj
IX edycja Biegu Sitarskiego odbędzie się 18.06 (sobota) nad zalewem ,,Bojary’’ w Biłgoraju. Sympatycy biegania mogą zapisać się na półmaraton (trzy okrążenia trasy 7-kilometrowej) oraz na biegi na krótszych dystansach, które wynoszą 5 i 10 km.

Trasa poprowadzi po leśnych terenach przylegających do biłgorajskiego Zalewu ”Bojary.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Trasa będzie malownicza i ciekawa, a na mecie każdy zawodnik może liczyć na nagrody rzeczowe, upominki oraz losowanie nagród specjalnych (np. dla: „seniorów” biegu lub najmłodszego uczestnika). Mieczysław Jamroz dodał, że w tym wydarzeniu sportowym mogą uczestniczyć wszyscy chętni.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W biegu będzie mogło wystartować 300 osób. Zgłoszenia drogą elektroniczną przyjmowane są do 13.06 lub chwili wyczerpania pakietów startowych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W biegach mogą uczestniczyć osoby dorosłe, które posiadają aktualne badania lekarskie (lub złożą podpis pod oświadczeniem o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu i starcie na własną odpowiedzialność). Za stan zdrowia niepełnoletnich zawodników odpowiadają rodzice lub prawni opiekunowie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Mieczysław Jamroz zachęca wszystkich biegaczy i osoby lubiące aktywność na świeżym powietrzu do zapisów. Na mecie na uczestników biegu będzie czekał piknik i wiele atrakcji.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Każdy zawodnik na linii mety otrzyma pamiątkowy medal, a zawodnikom za zajecie miejsc I – III w kategoriach wiekowych K i M – wręczone będą puchary oraz nagrody finansowe lub rzeczowe. Dodatkowe premie otrzymają zwycięzcy Open poszczególnych dystansów. Spośród wszystkich zawodników rozlosowane będą także nagrody specjalne.

Celami biegu są:
- promocja aktywności fizycznej, rywalizacji w duchu fair play,
- promocja biłgorajskich terenów leśnych oraz zalewu Bojary, jako miejsca rekreacji i wypoczynku,
- kontynuacja obchodów Jubileuszu 50 – lecia LKS Znicz.

Organizatorami wydarzenia są: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju (kontakt tel. 84 688 10 36, e-mail: [email protected]) oraz LKS Znicz Biłgoraj.

ZGŁOSZENIA kliknij


PROGRAM IMPREZY:
• 13:00 – 15:15 – weryfikacja zgłoszeń, odbiór pakietów startowych,
(Biuro Zawodów umiejscowione nad Zalewem „Bojary” - parkingi na końcu ul. Romanowskiego),
• 16:00 – Start do biegów (linia Startu i Mety w okolicach Grilla nad Zalewem – co trzy minuty start kolejnych
dystansów),
• Dekoracje – poszczególne dystanse będą dekorowane ok. 30 minut po zakończonym biegu.
.
 

  


 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe