Zapraszamy na Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy Kilometry Dobra

  • 26.05.2022, 09:24 (aktualizacja 26.05.2022, 09:40)
  • Małgorzata Zaręba
Zapraszamy na Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy Kilometry Dobra
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu organizuje we współpracy z Zakładem Karnym w Hrubieszowie II Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy Kilometry Dobra.

Rajd odbędzie się w najbliższą sobotę (28.05) o godz. 9.00 przy Parafii pw. Ducha Świętego w Hrubieszowie. Jest to kolejna wspólna inicjatywa PSONI Koło w Zamościu i hrubieszowskiej jednostki penitencjarnej. Rajd będzie nie tylko okazją, by mile i aktywnie spędzić sobotnie przedpołudnie, ale będzie także okazją do wsparcia finansowego akcji ph. "Kilometry Dobra".

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rajdowicze pojadą z Hrubieszowa do Gródka, a następnie z Gródka do wioski Gotów, gdzie na miejscu czekać będzie mnóstwo atrakcji. Marcin Małecki zdradził jaką trasa poprowadzi rajd.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorzy na około 30. kilometrowym odcinku trasy zapewnią uczestnikom rajdu zaopatrzenie medyczne, a w co powinny zaopatrzyć się rowerzyści?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do kogo adresowany jest rajd i kto może w nim uczestniczyć?
loadingŁaduję odtwarzacz...

W pomoc i organizację rajdu zaangażował się ks. Witold Bednarz, który zainicjował I edycję wydarzenia.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na jaki szlachetny cel przekazane zostaną zebrane środki finansowe?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Na jakich zasadach przyjmowane są zapisy na rajd i gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Rajd odbędzie się w najbliższą sobotę (28.05) o godz. 9.00 przy Parafii pw. Ducha Świętego w Hrubieszowie. Wszyscy mile widziani są na starcie, zatem zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich sympatyków jazdy rowerem, którzy przy okazji będą mogli wesprzeć finansowo osoby niepełnosprawne.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe