Otwarcie wystawy prac malarskich Marii Serafin

  • 27.05.2022, 07:34 (aktualizacja 27.05.2022, 07:43)
  • Łukasz Kot
Otwarcie wystawy prac malarskich Marii Serafin
Maria Serafin - miączyńska kolorystka

Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana w Zamościu zaprasza na otwarcie wystawy prac malarskich Marii Serafin pt. Maria Serafin - miączyńska kolorystka. Otwarcie wystawy odbędzie się dziś (27.05.2022) o godzinie 17.00 w  Galerii pod św. Kajetanem w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana w Zamościu przy ul. Ormiańskiej 1 w Zamościu. Kim była Maria Serafin wyjaśnia Łukasz Kot przewodniczący Stowarzyszenia, kurator wystawy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Maria Serafin nie mając profesjonalnego przygotowania, tworząc z potrzeby serca musiała stworzyć własny warsztat. Zaczynała od szkicu. Malowała na kartonie farbami plakatowymi, także farbami olejnymi na płótnie rożnego pochodzenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, otwarcie wystawy malarki odbędzie się dziś (27.05.2022) o godzinie 17.00 w  w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana przy ul. Ormiańskiej 1 w Zamościu.

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe