Biłgoraj. 30-lecie Impulsu

  • 27.05.2022, 21:11
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. 30-lecie Impulsu
W sali widowiskowej Biłgorajskiego Centrum Kultury odbył się (27.05) koncert jubileuszowy z okazji 30-lecia istnienia Klubu Tańca Towarzyskiego „Impuls” działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju.

Instruktorem i choreografem Klubu „impuls” od początku jest Urszula Demucha. W rozmowie tłumaczyła, jak wiele sukcesów, pracy i doświadczeń stało się udziałem członków Klubu przez minione 30 lat:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Działalność Klubu „Impuls” docenia Andrzej Szarlip, starosta biłgorajski, który w rozmowie podkreślał, że jest on wyjątkowym ambasadorem Ziemi Biłgorajskiej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Klub „Impuls” to wyjątkowe miejsce do rozwijania pasji i talentów u młodych ludzi – tłumaczył Andrzej Łagożny, członek Zarządu Powiatu Biłgorajskiego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas koncertu wystąpiły wszystkie kategorie wiekowe grup wchodzących w skład Klubu „Impuls”. Był to również czas wspomnień, podsumowania minionych 30 lat działalności, a także okazja do życzeń i gratulacji, które popłynęły od przedstawicieli samorządu i zaprzyjaźnionych instytucji.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (52)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe